TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI GÜZERGAH PANELLERİ

Araç İçi Yolcu Bilgilendirme Monitörü

Endüstriyel standartlara uygun olarak tasarlanan ve toplu taşıma araçlarında gidilecek sefer seçildiğinde ön yan ve arka panellerde gidilecek güzergah Hat numarası ve o güzergahtaki önceden belirlenen duraklar sırası ile gösterilir. Ulaşım sistemine entegre olduğundan uzaktan değişiklik yapılabilir ve işletmelerinin ihtiyaçlarına yönelik tüm diğer mesajlar kolaylıkla güncellenebilir.

Dolmuş, Minibüs, Otobüs, Servis Araçları Kullanılan endüstriyel üründür. Akıllı ulaşım çözümlerinin Elektronik ücret toplama sistemi bileşenlerinden toplu taşıma araçları için Güzergah paneli; kullanıcıların araçların güzergahını ihtiyaç doğrultusunda belirleyebilecekleri ve araçlara ayrı ayrı bu güzergahları eşleştirebilecekleri yapıdadır. Bu sayede her bir araç için güzergah takibi yapılabilmekte, gerektiğinde güzergah dışına çıkan araçları alarm konumuna düşürüp istenilen kişilere sms bile atılabilmektedir.

Trafik olması durumunda anlık olarak güzergah değiştirilebilmekte ve sürücü paneline mesaj atarak yeni belirlenen güzergah sürücüye aktarılmaktadır. Bu esnek yapı kullanıcı tarafında hem para ve zaman tasarrufu sağlamakta hem de sürücü tarafında anlık çözüm yaratılması sağlanmaktadır. Bu ürünümüzün boyutları değişebilir iç ortam ya da dış ortam için üretilebilir.