ÖN ÖDEMELİ KART ÇÖZÜMLERİ

  • Tematik Park Biletme Sistemi
  • Stadyum Giriş Kontrol ve Biletleme Sistemi
  • Ön Ödemeli Turist Kart
  • Elektronik Ücret Toplama Sistemleri
  • Veri Toplama ve Yorumlama Sistemleri gibi çeşitli alanlarda kullandığımız para alışverişini ortadan kaldırıp, sisteme özel ön ödemeli ve akıllı kartların Asis Elektronik yazılım ve donanımları ile kredi kartı gibi kullanılmasını sağladığımız çözümlerimizdendir.

Asis Elektronik, gelen talepler doğrultusunda Ön Ödemeli Sistemlerini de Türkiye’nin birçok noktasında hayata geçirmiştir. Ön Ödemeli uygulamaların ihtiyaç olduğu yaşamın her alanında rahatlıkla kullanılan Akıllı Kredileme Sistemleri, işletmecisine büyük avantajlar sunar.

Girdi çıktı bilgi ve verilerin tamamen elektronik ortamda gerçekleştiğinden, para akışı %100 doğrulukla kayıt altına alınıp takip edilebilmektedir. İleri kriptolama teknolojisi ile şifrelenen akıllı kartlar kullanıcılarına yüksek güvenlik sağlar.

Oyun ve eğlence mekanlarında jeton kullanımını ortadan kaldırarak daha az operatör ile daha fazla iş yapma olanağı doğar. İşletmelerin yönetimlerine oyunların kullanımı ile ilgili anlık raporlama ve karşılaştırma imkanı sunduğundan, istatistik tutulmasının ve ileriye yönelik planlar yapılmasının önünü açar.

Haftanın hangi günleri, günün hangi saatleri işletmenin hangi bölümleri ne derecede yoğun olduğu rahatlıkla izlenebilir ve değerlendirilebilir. Müşteri kaydı yapılabilir ve müşteri profili oluşturulabilir. Müşteri verisinin oluşmasıyla kampanya ve indirimleri otomatik sms veya e-mail yolu ile bilgilendirilebilmesi sağladığı avantajlardan bir diğeridir.

İşletilen bölümlerde anlık fiyat değişimleri, indirimler, promosyonlar ve benzeri uygulamaların kolaylıkla hayata geçirilebilmesiyle Akıllı Kredileme Sistemi yönetimlere bu yönüyle de büyük imkanlar sağlar.

Yönetimler, bütün verilerin toplandığı merkez sunucuya internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden anlık ulaşma imkanına sahip olduğundan, bilgi ve veriler birikimi her an kontrol altındadır. Oyunpark otomasyonumuz yazarkasa ile entegre çalışır. Yiyecek, içecek ve her türlü ürün satışına barkodlu ve stok takipli yazılımın sayesinde kolayca ve hızlı satış yapılır.

Ön Ödemeli Kart Sistemleri teknolojisi sektör fark etmeksizin kurumlara elektronik olarak ön ödemeli tahsilat, veri analizi ve raporlama imkanı sunar.

Ön ödemeli kart çözümlerimiz için detaylı bilgi almak ve sorularınız için lütfen info@asiselektronik.com.tr adresine mail atınız.