KANTİN KREDİLEME SİSTEMİ

Asis Elektronik Kantin Kredileme Sistemi ön ödemeli kart sistemleri teknolojisiyle Asis mühendislerinin geliştirmiş olduğu bir otomasyon sistemidir. Okul, üniversite ve hatta otellerde de rahatça kullanılabilmektedir.

Okullarda teneffüs molaları çocukların alışveriş yapabilmesi için çok kısa olduğundan ve para üstü alıp/verme işleminin kantinciye çok kaybettirmesinden dolayı, kantin işletmecileri otomasyon programına geçmeyi daha güvenli ve hızlı bulmaktadır. İşletmeci kurulan sistem sayesinde kısa sürede daha fazla öğrenciye satış yapabilmektedir.

Kantin kredileme sistemimiz ile işletmeciye vakit kazandırıp, hata oranını minimuma düşüren, günlük cirosunu yükselten modern hizmet modellerimizdendir.

Öğrenci kuruma başvurup kayıt olarak aldığı Asis’in Akıllı Kantin Kartı ile dolum merkezinden para yüklemesi yaptırılarak akıllı kantin kartıyla kantinden alışveriş yapabilir hale getiriliyor.

Öğrenci ürünü alıp, kartını okuyuculara okutarak ödemesini yaparken karta önceden yüklenen bakiyeden alınan ürünün fiyatı otomatik olarak düşer. Pratik ve zaman kazandıran otomasyon sistemimiz ile öğrenciye daha fazla teneffüs vakti kalması sağlanır.

Kantin Kredileme Sistemi başka sektörlerde içinde uyarlanabilmekte olup örneğin; otel işletmelerinin tüm restoran ve barlarında kullanılabilir şekilde geliştirilmiştir.

Kısacası geliştirmiş olduğumuz kantin kredileme yazılımı gerekli Asis donanımları ile birleştirilerek oluşturduğumuz elektronik tahsilat altyapılı modern tahsilat yönetim hizmetidir.

Kredileme Otomasyonu ile detaylı kayıt, rapor alma, stok sorgulama gibi işlemleri kolayca yapabilir, doğru analizlerle farklı stratejiler geliştirerek günlük cirosunu yükseltebilirsiniz.

Asis Elektronik Kantin Kredileme Otomasyonu için detaylı bilgi ve sorularınız için info@asiselektronik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.