AÇIK ALAN PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Açık Alan Personel Takip Sistemi Asis Elektronik tarafından şantiye vb. çalışma alanı açık ve çok geniş olan kurumların personel takibi yapılması zor olduğu bilinerek geliştirilmiş, personeli takip ederken Personel Devam Kontrol işlemlerini de yapıp çalışan ve kurum için çift yönlü fayda sağlaması hedeflenmiş teknolojik bir takip sistemidir.

Sistem kurum personelinin Asis Elektronik yazılımı ve donanımları aracılığı ile kurulmuş takip alanı için belirlenen alanların dışına çıkılması ve hareketsiz kalması durumlarında merkeze anlık bilgi aktararak yöneticileri bilgilendirmektedir.

Belirlenmiş alanlarda sadece yetkilendirilmiş personellerin bulunmasına izin veren sistem, ehliyetsiz kişilerin neden olabileceği olası iş kazalarının önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Düşme veya baygın yatma gibi durumları alarm olarak anında sunucuya bildiren sistem mesaj yoluyla yetkililere erken uyarı yapar ve ilkyardım ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine yönlendirilmesini sağlar.

Açık Alan Personel Takip Sistemi sayesinde çalışan personelinizin ne kadar süre çalışma alanında kaldığını görebilir, hakedişlerini otomatik olarak hesaplayabilir, detaylı raporlama yönetim yapabilirsiniz.

Açık Alan Personel Takip Sistemi hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için info@asiselektronik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Image